panel boczny
image

ZUZA SENTKOWSKA

 

Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los.
Joseph Murphy

Witam Cię na swojej stronie :)

Jeśli tu jesteś to pewnie rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny – dla mnie też:) zapraszam do wspólnej podróży!

Jestem Life & Career Coach, Trenerem rozwoju osobistego, psychologiem. Uwielbiam rozmawiać i pracować z ludźmi, odkrywać razem z nimi, co w nich najlepsze oraz obserwować jak ludzie rozkwitają.

Najważniejsze wartości, które dają mi inspirację w życiu i pracy to: optymizm, równowaga, rodzina i przyjaciele, oraz efektywność i profesjonalizm w działaniu.

Prywatnie jestem spełnioną mamą trójki dzieci, których rozwój i wspólna relacja jest dla mnie najlepszym self-coachingiem i informacją zawrotną odnośnie mojej osoby.

Wspieram ludzi w rozwoju osobistym pracując:

  • indywidualnie jako coach, doradca, psycholog, mentor
  • grupowo – prowadząc warsztaty, szkolenia, grupy rozwojowe
  • pisząc artykuły rozwojowe w różnych miejscach w sieci zorientowanych na wartościowy rozwój

NAPISZ DO MNIE

 

Polecają mnie

Katarzyna Buk (ebrudesign)

Opanowanie i spokój Zuzy zaraża :) Fantastyczna kobieta. Uczestniczyłam w spotkaniach organizowanych przez Zuzę z cyklu #Włącz się do gry. Pełen PROFESJONALIZM.

Joanna Rzepińska

Byłam bardzo ciekawa jak będzie. Było bardzo miło i profesjonalnie, a wiele już widziałam. Takie spotkania dla wielu kobiet, to otwarcie się na nowe działania, na nowe możliwości. Spojrzenie na nowe perspektywy to nauka i uświadomienie sobie jakie mogą być możliwości” Joanna Rzepińska, uczestniczka spotkania

Agnieszka Domeracka

Inspirujące spotkanie, dla kobiet, które zastanawiają się nad wprowadzeniem zmian w swoje życie zawodowe lub chcą poznać kobiety, które już takie zmiany wprowadziły. Spotkanie prowadzą dwie cudowne kobiety:Katarzyna Janicka (opowie Ci o wszystkich aspektach przedsiębiorczości) i Zuzanna Sentkowska (od której dostaniesz wiedzę związaną z rozwojem osobistym), które dbają o świetną atmosferę i ciekawych gości

Ania Kozioł / Właściciel Poradni Ananasy

Z całego serca, bardzo serdecznie i z czystym sumieniem polecam Zuzę.
Jeżeli jesteś na etapie swojego życia, w który potrzebujesz motywacji, inspiracji, pozytywnego kopniaka, to spotkania z Zuzą dadzą Ci to w 120%.

Cytat, który usłyszałam z ust Zuzy i który jest jej najlepszą wizytówką to „Musi się palić w Tobie, to co chcesz zapalić w innych”  jeśli więc potrzebujesz rozpalić w sobie optymizm, chęć do działania lub zmiany, znaleźć równowagę w życiu, odkryć, co masz w sobie najlepszego i rozwijać to, to Zuza jest do tego najodpowiedniejszą osobą, ponieważ ona tą moc w sobie ma!
Opakowane w profesjonalizm, życzliwość oraz efektywność.

Polecam!

banner